مژه‌هاي زيبا با مراقبت دقيق | مجموعه آرایش و زیبایی | بلاگ
ورود آگهی دهنده

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

 

مژه‌هاي زيبا

 

مژه در تمام طول عمر رشد مي‌کند و هميشه طول آن به اندازه هميشگي مي‌رسد نه بلندتر و نه کوتاه‌تر ولي اگر بخواهيم مي‌توانيم با استفاده از محصولات دارويي و بهداشتي ويژه، مژه را بلندتر کنيم. وقتي يک دانه مژه مي‌افتد هفته‌ها يا حتي‌ ماه‌‌ها ممکن است طول مي‌کشد تا مژه ديگري رشد کند و جاي آن را بگيرد.

 

اما محصولاتي توليد شده‌اند که مي‌توانند رشد مژه‌ها را تسريع کنند؛ اين محصولات آرايشي محتوي موادي همچون پروتئين، پروستاگلاندين و اسيد آمينه هستند که باعث مي‌شوند فوليکول مژه به مدت زمان طولاني‌ و به شکل ضخيم‌تر رشد کند. بدين ترتيب استفاده از اين محصولات روش عالي براي بلند و پرپشت شدن مژه‌هاست. تمايل به داشتن مژه‌هاي بلند و پرپشت فقط به منظور زيبايي و جذابيت بيشتر نيست بلکه دلايل ديگري نيز براي آن وجود دارد که اعتماد به نفس مهم‌ترين و اصلي‌ترين دليل آن است. مطالعات نشان داده است که اغلب مردم با داشتن مژه‌هاي زيبا احساس اعتماد به نفس بيشتري مي‌کنند. زيرا نسبت به خودشان احساس بهتر دارند. به همين دليل است که افراد زيادي به مژه‌هاي مصنوعي يا کاشت مژه روي مي‌آورند. احتمالا شما هم پيش از اين يک بار مژه مصنوعي را امتحان کرده‌ايد و شايد هميشه از آن استفاده مي‌کنيد. کاشت مژه و بلندترکردن مژه‌هاي طبيعي روش‌هاي دشواري هستند که تعداد کمي از افراد به آن روي مي‌آورند ولي اغلب نتيجه رضايت‌بخشي دارند. احتمالا شما هم با مشاهده تصوير نزديک از سوپراستارهاي جهاني متوجه شده‌ايد که تقريبا همه آنها از اين نوع مژه‌ها استفاده مي‌کنند، زيرا طول مژه آنها معمولا طبيعي نيست.

 

اين افراد هميشه هزينه زيادي را صرف زيبايي مژه‌هاي‌شان مي‌کنند، زيرا به خوبي واقف هستند که اين جزء از بدن چه تاثيري بر زيبايي عمومي آنها خواهد داشت. اگر شما هم مي‌خواهيد از مژه مصنوعي استفاده کنيد بهتر است قبل از خريد، به آرايشگري کاردان مراجعه کنيد و نحوه صحيح استفاده از آن را فرا بگيريد. به هنگام انتخاب مژه مصنوعي پيشنهاد مي‌کنيم به سراغ مژه‌هاي غيرطبيعي مثل مژه‌هايي که بيش از حد بلند هستند يا نگين‌کاري شده‌اند نرويد تا زيبايي طبيعي‌تري داشته باشيد اما اگر من به جاي شما باشم بيشتر از آن که به فکر مژه مصنوعي باشم به سراغ تقويت مژه‌هاي طبيعي خود مي‌روم. نکته مهم اين‌جاست، اگر براي نخستين به سراغ اين محصولات مي‌رويد دقت کنيد که به آنها حساسيت نداشته باشيد. به هنگام خريد، فهرست مواد تشکيل‌دهنده آن را روي برچسب مطالعه کنيد و اگر به يکي از آنها حساسيت داريد از خريد آن محصول صرف‌نظر کنيد، زيرا ممکن است واکنش‌هاي شديدي روي مژه‌ها و چشم‌هاي‌تان داشته باشد.

 منبع: ماهنامه زیبایی

Share
.