موزیک عروسی | مجموعه راهنمای عروسی | بلاگ
ورود آگهی دهنده

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

موزیک عروسی برای موزیک عروسی خوشبختانه دست شما خیلی باز است و اگر می توانید وقت برای موزیک مراسم بگذارید حتماً گروه خوبی پیدا می کنید.

موزیک از یک ارگ و خواننده (یک نفره یا دو نفره) پیدا می شود تا ارکستر های بیش از ده نفر. با هر شخصی که قرارداد ببندید آمپلی فایر و هم لوازم نورپردازی و افکت های برنامه را خواهد آورد و قیمتی که طی می کنید این ها را هم شامل می شود. قیمت ها خیلی متفاوت هستند و تقریباً با هر سلیقه ای موزیک وجود دارد. شما از ۱۵۰ هزار تومان تا دو سه میلیون تومان می توانید جای موزیک پول بدهید و حتی اگر خیلی علاقمند باشید خوانندگان معروف و شناخته شده را هم می توان به عروسی آورد.

معمولا در حد متوسط با قیمتی در حدود ۵۰۰ هزار تومان لوازم نور و صدای کامل و یک کیبرد و خواننده و دو نوازنده کناری که یک پرکاشن و یک گیتار است را خواهید داشت که با توجه به تجربه من و سابقه کار موسیقی که داشته ام توصیه می کنم از خیر آن دو نوازنده بگذرید و پول خود را صرف کارهای مهمتر کنید. با وجود کیبورد های امروزی که تقریباً همه کار را انجام می دهند پرکاشن و گیتار جز دکور کاربردی ندارند.

یکی از گزینه هایی که این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده آوردن دی-جی به مراسم است که در صورتی که دی-جی خوش سلیقه و علاقمند پیدا کنید خیلی از موزیک زنده بهتر است. البته پدر و مادر ها ترجیح می دهند که ارگ باشد چون دی-جی ها در پخش موزیک ها تند و پر سر و صدا زیاده روی می کنند و فقط به درد جمع های جوان می خورند.

قیمت دی-جی هم از ۱۵۰ هزار تومان به بالا شروع می شود و تا یک میلیون تومان هم خواهد رفت البته بسته به مشهور بودن و تجهیزاتی که همراه می آورد.

برای گزینه موزیک زنده هم که ارکستر کامل هم وجود دارد که پایه تولید صدا در این حالت کبیرد نیست و با سازهای پاپ موزیک تولید می شود و خیلی کیفیت دارد و قیمت بالایی هم دارد.

انتخاب با شماست و شما با توجه به بودجه می توانید به یکی از گزینه ها برسید. برای یافتن گروه ها اولین منبع مغازه های لوازم موسیقی می باشند. اگر عروسی فامیل رفته اید و گروه خوبی دیده اید با توجه اینکه گروه ها در آخر مراسم ها کارت پخش می کنند می توانید آنها پیدا کنید. نیازمندی های همشهری هم منبعی است که من خوبی و بدی اش را نمی دانم. روی اینترنت هم دیده ام آگهی زده اند.

اگر از طریق مغازه ها به سراغ گروه ها بروید می توانید نمونه ی فیلم کارشان را هم ببینید و انتخاب کنید.

من پس از جستجو به ترکیب جالبی رسیدم که مراسم عروسی را خیلی خوب کرد. من موزیک زنده و دی-جی را با هم آوردم و با توجه به هماهنگ بودن این دو با هم ترکیب خیلی خوبی از آب در آمد. مهمان ها راضی بودند و هم جوان ها خوش بودند و هم بزرگترها. موزیک زنده ام یک کیبرد زن خوب و مسلط بود و یک خواننده ی علاقمند و با تجربه که در کنار یک دی-جی با ذوق قرار گرفته بودند و مرتباً با هم سوئیچ می کردند و هماهنگ با نور و افکت هایی که با خودشان آورده بودند صحنه های خوبی خلق کردند. پیشنهاد می کنم همین کار را بکنید.


اینجا کلیک کنید و آرشیو گروه های موزیک کرمانشاه را ببینید

البته توضیح بدهم که نباید از خواننده عروسی انتظار ژوست خواندن داشته باشید و کیبورد هم قرار نیست شوبرت آواکیان یا ناصر چشم آذر باشد. هر ارکستری هم بیاورید بالاخره نقصی خواهد داشت یک جا هایی فالش خواهد خواند. مهم تجربه مجلس و توانایی گرداندن و شاد کردن عروسی است. البته من هم گروه هایی دیده ام که کارشان بی عیب بوده و این فقط دو مورد در این ۲۰ سالی است که موسیقی کار می کنم.

Share
.