سفره عقد | مجموعه راهنمای عروسی | بلاگ
ورود آگهی دهنده

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

 سفره عقد

معمولاً رسم بر این است که اگر شما قبلاً عقد شده اید در مراسم عروسی هم توسط خود عاقد یک عقد صوری هم اجرا می شود و مراسم عقد کنانی کمی مرتب تر برگزار می شود. البته در این باره اصراری وجود ندارد و بستگی به علاقه شما و همسرتان و خانواده ها دارد.

به هر حال برای تهیه سفره اجاره ای در روزهایی که در تدارک و سفارش و قرار گذاشتن هستید حتماً به کارت های اجاره دهندگان سفره عقد برخورد می کنید. معمولاً مزون های لباس عروس، آرایشگاه های زنانه و کلیه خدماتی های عروسی کسانی را می شناسند و توصیه هایی هم می کنند ولی بد بدانید مرکز این بخش از کار کوچه رفاهی در چهار راه مخبر الدوله می باشد و آنجا تمامی تهیه کنندگان سفره و لوازمش را خواهید یافت. در آن کوچه عرضه کنندگان سفره آقایان هستند و به نسبت خانم هایی که در منزل (همان کسانی که در مزون ها و آرایشگاه ها معرفی می کنند) سفره دارند و تهیه می کنند کم سلیقه تر هستند. تکمیل کنم، در کوچه رفاهی علاوه بر سفره عقد ، لباس عروس و آئینه و شمعدان، لوازم مربوط به تهیه گیفت های سر عقد* هم عرضه می شود.

قیمت اجاره سفره عقد از ۱۰۰ هزارتومان شروع می شود و تا ۳ میلیون تومان هم دیده ام. در سفره عقد گل طبیعی و ظروف نقره استفاده می کنند و قیمت را تغییر می دهند. ببینید و انتخاب کنید.

Share
.