دسته گل عروس | دسته گل عروس 2013 | بررسی دسته گل عروس
ورود آگهی دهنده

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

دسته گل عروس  

صنعت "گل عروسی" در حال پیش بینی و بررسی برخی گرایشات هیجان انگیز برای "دسته گل عروس " سال ۲۰۱۳ است.
در اینجا پارسی ودینگ نگاهی اجمالی و زرق و برق دار به روند ایده های تازه دسته گل های عروسی خواهد داشت که واقعا ما را شگفت زده می کنند.
 

دسته گل عروس رنگین کمان

  دسته گل عروس رنگین کمان  

دسته گل های رنگین کمان:  طراحان حرفه ای گل در All Occasions Silk Creations یک Pinterest board (کلکسیون نمایش آنلاین) زیبا خلق کرده اند و آن را به گرایشات مربوط به دسته گل های عروس رنگین کمان در سال ۲۰۱۳ اختصاص داده اند.

ما نیز معتقدیم که دسته گل عروس با زمینه رنگ های رنگین کمان یکی از زیباترین دسته گل هایی است که تا به حال دیده ایم خصوصا برای عروس هایی با تیپ و استایل جسورانه.

دسته گل عروس اسپانیایی  

 دسته گل عروس قرمز 2013  
دسته گل عروس پارچه ای  
دسته گل های سایه: یکی دیگر از ایده های دسته های گل سایه روشن و پر از رنگ عروس که ما را عاشق خود کرده است و به طور فزاینده ای محبوب شده و عروس ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد بو سیله ombre wedding trend ارائه شده است.
دسته گل های عروس سایه (Ombre) خود را با تشدید سایه هایشان از روشن به تیره منحصر به فرد می کنند.

یک گزینه دسته گل همیشگی می خواهید؟ دسته گل سایه خود را با پارچه ای سفارشی در نظر بگیرید!چقدر جذاب خواهد شد که دسته گل سایه عروس و ساقدوش هایش با پارچه هایی مختلف و زیبا از جنس ساتن، کرپ، ابریشم، ابریشم نازک، توری و تافته تزیین شده باشد.

دسته گل عروس سنبل انگور  


دسته گل عروس تک رنگ سبز  


دسته گل عروس تک رنگ سبز  

دسته گل های تک رنگ: کارشناسان گل پیش بینی می کنند که در سال ۲۰۱۳ تعداد زیادی دسته گل عروس تک رنگ آن هم در رنگ های غلیظ خواهیم دید.
آن ها می گویند که رنگ های غلیظ با وجود دسته گل های تک رنگ خارج از نوبت در این لیست قرار می گیرند و آنچه که آن ها را خاص و ویژه می سازد استفاده از گل های مختلف برای هر بافت و استایلی است.
ما آن ها را در رنگ های سبز و نارنچی آتشین در فصل پاییز و پروانش های آبی برای فصل بهار آماده می کنیم.
ما پیش بینی می کنیم برای سال ۲۰۱۳ تعداد زیادی از دسته گل های تک رنگ را در رنگ های سبز نعنایی ببینیم. همچنین این یکی محبوب ترین رنگ در این فصل است.

Share
.