دسته گل عروس و ماشین عروس | مجموعه راهنمای عروسی | بلاگ
ورود آگهی دهنده

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

دسته گل عروس و ماشین عروس

رسمی زیبا داریم که عروس در روز عروسی گلی که داماد به او تقدیم می کند را در دست خواهد داشت و بدین ترتیب داماد روزهایی پر گل و زیبا را به عروس نوید می دهد. آنها در ماشینی گل کاری شده به خانه جدید می روند.

برای گل نیازی به توضیح نیست، این بخش کار جرم نیست. گل فروشی هایی که مد نظر دارید را بازدید کنید و از آلبوم دسته گل و گل ماشین عروس طرحی را انتخاب کنید و بهای آنرا چک کنید و در نهایت با پیش پرداخت برای روز مراسم با آنها قرار بگذارید.

فقط موقعیت مکانی گل فروشی و منزل خودتان و آرایشگاه عروس خانم و مسیر های ارتباطی و ترافیک احتمالی روز عروسی - که اغلب پنجشنبه ها است - را نیز در نظر داشته باشید. نشود که آرایشگاه در تخت طاووس باشد و گل فروشی تجریش و سالن هم قلعه حسن خان و منزل پدرتان در شهران یا بدتر افسریه!!!

برای گل عروس و ماشین مبلغی در حدود ۱۵۰ هزارتومان در نظر داشته باشید که در گل فروشی های معروف شهر تا ۴۰۰ هزار تومان هم بالا خواهد رفت و در جاهایی هم می توان ۱۰۰ هزارتومانی هم یافت. البته واقف هستید که از آنجا که گل عروس خانم باید از ظهر تا آخر شب در دستش باشد باید از تازه ترین گل ها تهیه گردد و نکند گل فروش کمفروشی کند.

Share
.